Ruletka online

Nasz dzisiejszy artykuł przygotowaliśmy specjalnie z myślą o tych miłośnikach hazardu internetowego, którzy jeszcze nigdy nie grali w ruletkę w Internecie, ale chcieliby w końcu wykonać ten pierwszy krok i poznać tę wspaniałą grę. A oczywiście warto to zrobić, bo gra w ruletkę potrafi zapewnić mnóstwo emocji i niekiedy nawet spore wygrane. Oczywiście jest to także gra bardzo prosta w obsłudze i mająca przejrzyste zasady – więc opanowanie wszystkiego jest możliwe w ciągu zaledwie kilku minut. Nie trzeba też chyba dodawać, że ruletka to jedna z najstarszych i najpopularniejszych na świecie gier hazardowych. Została obmyślona już w XVII wieku przez Blaise’a Pascala, a w kasynach pojawiła się w XIX wieku w takiej postaci, pod jaką znamy ją dzisiaj.

Jeśli więc chciałbyś dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba na temat gry ruletka, to zapraszamy Cię do przeczytania naszego dzisiejszego artykułu. Zaprezentujemy Ci w nim wszystkie podstawowe informacje o tej grze, opiszemy trzy podstawowe odmiany i przedstawimy kilka wskazówek dotyczących udanych pierwszych kroków!

Rodzaje ruletki online

[toc]

FAQ

Jakie są podstawowe zasady gry darmowa ruletka online?

Ogólnie rzecz biorąc ruletka internetowa ma takie same reguły jak ta gra w kasynach naziemnych. Obstawiasz jeden numer lub ich grupę, kręcisz kołem i jeśli uda Ci się wytypować trafnie, to otrzymujesz nagrodę.

Czy ruletka online w Polsce jest dostępna na urządzeniach mobilnych?

Tak, oczywiście. Wielu czołowych producentów gier hazardowych tworzy swoje produkty tak, by można było w nie komfortowo grać na telefonach komórkowych. Także ruletka online w Polsce dostępna jest na urządzenia mobilne bez żadnych przeszkód.

Jak odgadnąć liczbę w ruletka darmowa?

Nie da się odgadnąć wyniku zakręcenia kołem. Ruletka casino jest grą losową i wyniki każdej rundy także są losowe. Możesz tylko obstawiać dany wynik i to wszystko.

Jakie jest prawdopodobieństwo wygranej w ruletka za darmo?

W zależności od wybranego przez siebie zakładu i rodzaju gry prawdopodobieństwo trafienia jest różne. Na przykład dla jednej liczby będzie to 2,63% dla ruletki amerykańskiej i 2,70% dla europejskiej. Zakłady 1:1 to odpowiednio 47,36% dla ruletki amerykańskiej i 48,65% dla europejskiej.

Jakie są zagrożenia podczas gry w roulette online?

To prosta gra, w której nie ma za bardzo możliwości narobienia sobie kłopotów - jedynym potencjalnym źródłem problemów może być obstawianie zbyt wysokich zakładów na pojedyncze liczby. Szansa trafienia jest dosyć niska, więc jak będziesz mieć złą passę, to możesz sporo pieniędzy przegrać.