Gry Hazardowe za Darmo 77777

Historia automatów do gier sięga drugiej połowy XIX wieku. To nie jest pomyłka. Już kilkadziesiąt lat przed pierwszymi prymitywnymi jeszcze “komputerami” automaty do gier zaczęły pojawiać się w barach. Na początku jako niewinne zabawki dla dzieci, później dostrzeżono w nich większy potencjał. Tego typu rozgrywka zaczęła przyciągać starszą klientelę a nagrodami były drinki i cygara wydawane przez barmana.

Wtedy również pojawiły się pierwsze tzw. “owocówki”. Trafione linie konkretnych owoców skutkowały wygraniem gumy owocowej o takim właśnie smaku.  W latach 80’ XIX wieku zostały wprowadzone automaty, które przyjmowały monety i potrafiły już wypłacać wygrane w gotówce.  Aby urozmaicić rozgrywkę do automatów z owocami zostały dołożone symbole specjalne, którym były tabliczki BAR i symbole z siódemkami.

Cyfra 7 już od czasów prehistorycznych owiana była pewną tajemnicą a jej obecność kojarzona była z doskonałością, pełnią i szczęściem. Twórcy automatów spotęgowali tylko ten kult siódemki  i tak do czasów dzisiejszych gry 77777 są jednymi z najpopularniejszych na rynku.

Kultowe sloty 777

[toc]
1 2 3

FAQ

Gdzie jest możliwe granie w maszyny 777 za darmo?

W maszyny 777 możesz zagrać za darmo na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam opisy swoich ulubionych gier, aby móc czerpać z nich wszystko co najlepsze.

Jakie są najbardziej popularne gry hazardowe 777?

Jest wiele różnych gier o tematyce 777. Do najbardziej popularnych należą Hot 777, Sizzling 777, Lucky 7, Sevens High czy Golden Sevens.

W których kasynach można zagrać w gry hazardowe 777 online na pieniądze?

Aby grać na prawdziwe pieniądze trzeba skorzystać z usług zaufanego kasyna online. Zaufanie w głównej mierze opiera się na posiadanej licencji i zabezpieczeniom. Z naszej strony polecamy grę w kasynach Vulkan Bet, GGBet lub PlayAmo.

Jakie są bonusy podczas grania w automaty 777?

Automaty 777 zwykle posiadają kilka prostych bonusów. Najczęściej są to darmowe spiny, które uruchamia konkretna kombinacja symboli lub scattery. W grach 777 występują też symbole Wild, czasem więcej niż tylko jeden. Podczas gry w kasynie niektóre gry będą oferowały także jackpota.